Proč píšu blog o nakupování

klávesnice 2Píše se rok 2009 a já poprvé držím v ruce malý balíček z Číny. Je to povznášenící pocit, dokázala jsem to! Hurá, ono to fakt funguje! Zkoumám žlutou obálku hustě popsanou čínskými znaky, kterým nerozumím a nemůžu se zbavit toho přihlouplého úsměvu na své tváři. Jsem nadšená!

 Objednávání mě baví

Dnes už mi to přijde hrozně dávno. Od té doby mi přišel nespočet takových balíčků. Objevila jsem kouzlo levného nakupování z celého světa a dělám to tak nějak automaticky, ale ta radost, když objevím balíček ve schránce, je pořád stejná. Pokaždé si představuju lidi, kterým prošel můj balíček pod rukama, než se dostal až ke mně a zkrátka se musím usmívat.

 Radím, pomáhám, baví mě to

Mé okolí mě vnímá jako experta na levné nakupování z ciziny kvůli tomu, že jsem schopná si najít a objednat cokoli, odkudkoli. Dostávám hodně dotazů. (Od takových, zda bych něco pro někoho neobjednala, po dotazy na bezpečné platební možnosti, CLO, DPH, tipy na zahraniční obchody…) A tak jsem se rozhodla pomoci všem, které toto téma zajímá. Založila jsem blog, kde budu přidávat zajímavé tipy, svoje zkušenosti a rady, aby tyto informace byly na jednom místě a pro všechny dostupné.

Jsem tu pro vás

Lidé by si zkrátka měli pomáhat a já cítím jako svou morální povinnost, dělit se s vámi o mé postřehy, nápady, zkušenosti, zkrátka o všechno, co by pro vás mohlo být důležité. Každý další člověk si nemusí prošlapávat trnitou cestu nakupováním odkudkoli, nemusí zakopávat, bloudit, hledat směr, jako jsem musela já. Věřím, že zde najdete odpovědi na své otázky a pokud ne, napište mi, ráda vám poradím.

Libuška Štěpánková
Mou vášní je dnešní doba a možnosti, které se nám otevírají díky internetu. Možností je nekonečně mnoho. Já již například několik let nakupuju přes internet z celého světa. Za tu dobu se ze mě stal expert na bezpečné a levné nakupování přes internet. Naučím i vás, jak nakupovat z EBAYe, čínských obchodů, zemí EU, zkrátka z celého světa-snadno, levně a bezpečně. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře