Můj příběh

"Již několik let nakupuju přes internet z celého světa. Za tu dobu se ze stal mě expert na bezpečné a levné nakupování odkudkoli. Naučím i vás, jak nakupovat z EBAYe, čínských obchodů, zemí EU, zkrátka z celého světa-snadno, levně a bezpečně."

Jak jsem začala objednávat - můžete i vy

Já už to umím a jsem nadšená

Nebylo to tak vždycky. Neuměla jsem objednávat z ciziny, bála jsem se o své peníze, měla strach z jazykové bariéry. V roce 2009 jsem se rozhodla zjistit, zda je to opravdu tak složité, jak se zdá...dnes můžu říci, že není, pokud znáte fakta a víte, na co si dát pozor.

Pokud potřebujete obal na mobil, tablet, kabelku, samolepky na zeď, speciální plavky, rybářské potřeby či cokoli k vašim koníčkům, nemusíte nakupovat pouze v České republice např. na Aukru, kupte si je přímo od dodavatelů. Pokaždé, když mi přijde balíček ze zahraničí, jsem šťastná. Je to taková moje malá výhra, mé malé osobní vítězství. Pokud si chci objednat věc, která není vyrobená v České republice nebo tu není prodávána za úplně nízkou cenu, dokážu si ji najít na internetu kdekoli ve světě a objednat si ji za zlomek ceny. Umím cokoli objednat, zaplatit a nastavit vše tak, že mi dané zboží přijde do poštovní schránky. Pokud nepřijde či se po čase stane nefunkční-i to se může stát, dokážu ho vyreklamovat. Báječné je, že jsem v tomto ohledu samostatná a nemusím platit zbytečně více peněz jen za to, že tuto jednoduchou věc udělá někdo za mě-tedy objedná a přepošle.

Sleva? Tak to musím mít!

V době největšího rozmachu slevových portálů, se na trhu začaly objevovat věci, které mě velmi lákaly ke koupi a to s „velkou slevou“. Dostkrát jsem podlehla - a ruku na srdce, kdo ne? Koupila jsem si pořadač do kabelky za 299Kč zlevněný ze 700Kč, samolepky na zeď za 499Kč, speciální gumičky do vlasů za 129Kč, rukavice, se kterými jde ovládat iPhone za 199Kč, kryt na iPad za 599Kč a mnoho dalších věcí.

Kde se ty zlevněné věci berou?

..odkud jsou, kde se shání, jak to, že je na ně taková sleva? Začala jsem pátrat ve chvíli, kdy jsem si chtěla koupit nový kryt na mobil a všechny v obchodech i na internetu mi přišly tak nějak cenově předražené a nehezké. Pátrala jsem na zahraničních serverech a zavedlo mě to až do Číny, kde jsem našla tak levné věci, že jsem tomu ani nemohla uvěřit. Říkala jsem si, že to jistě bude podvod.

Důvěřuj, ale prověřuj

Do této fáze se dostalo hodně lidí, ale doba je zlá a učí nás nedůvěřovat neprozkoumaným věcem, proto to lidé nakonec vzdají, mají strach. Mé odhodlání zkusit to, bylo veliké. A tak jsem pátrala dál. Z Číny a jiných vzdálených zemí objednávám od roku 2009 a zažila jsem spoustu situací, kterými jsem si prošla krok za krokem a musím říci, že bych byla šťastná, kdyby tu byl tenkrát někdo, kdo by mi pomohl a poradil, jak to dělat správně. Dnes stále objednávám a jsem si v tom 100% jistá. Často mě prosí známí, že by si také chtěli něco objednat, jestli bych to neudělala za ně. Sami mají strach, jestli je to bezpečné, bojí se, že nastanou problémy, neví, za jakých podmínek se platí CLO a DPH a ptají se mě na spoustu věcí, které jsou pro mě nyní už zcela běžné.

I vy můžete objednávat, stačí vědět, na co si dát pozor

Rozhodla jsem se, nenechat si toto know-how pro sebe. Chci Vám předat to, co jsem se naučila, abyste i vy mohli nakupovat odkudkoli. Díky tomu, že jsem si cestu nakupování na internetu z celého světa poctivě prošlapala, vím na co si dát pozor, jak se nespálit a jak nepřijít o peníze třeba špatným výběrem obchodu či zboží.

Cítím to jako svou morální povinnost nenechat si mé zkušenosti pro sebe. Jsem expert na objednávání zboží z celého světa a naučím to i vás. Vysvětlím vám, jak si vybírat důvěryhodné prodejce, mít své finance určené k těmto nákupům v bezpečí, jak reklamovat zboží, jak využívat neomezené možnosti internetu k nakupování všeho, po čem toužíte. Jsem nadšená a těším se na to, jak každý, kdo bude chtít, si bude moci objednávat odkukoli. Představte si tu vzrušující chvíli, kdy v poštovní schránce najdete zboží z opačného koutu zeměkoule. Budete jako já nadšení z toho, jak je to jednoduché a pro každého dostupné.